Kąski kurczaka w sosie słodko-kwaśnym

Kąski kurczaka w sosie słodko-kwaśnym

Kąski kurczaka w sosie słodko-kwaśnym

Przepis na : obiad

Przepyszna propozycja na wykorzystanie mięsa z nóg kurczaka. Nada się jako przekąska imprezowa, do zjedzenia na 1-2 kęsy, zaś podana razem z ryżem może stanowić opcję obiadową dla 3-4 osób. Choć takie kąski można też przygotować z piersi kurczaka, gorąco zachęcam Was byście sięgnęli właśnie po udka bez skóry i kości. Po usmażeniu są bardziej soczyste i po prostu smakują lepiej. Zamiast skrobi kukurydzianej można wykorzystać mąkę kukurydzianą, ale wówczas „panierka” nie wyjdzie tak chrupiąca. Zróbcie... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Smaki Na Talerzu

Warto przeczytać

Halloween najlepsze przepisy!

Święto Halloween pojawiło się w naszym kraju w latach 90-tych, jednak dopiero od kilku lat cieszy się sporą popularnością.

Czytaj dalej...

Jak najlepiej dobrać przyprawy do mięsa?

Jest bardzo wiele rodzajów mięsa, począwszy od najbardziej popularnej w Polsce wieprzowiny czy drobiu, kończąc na mniej popularnej wołowinie, jagnięcinie lub cielęcinie.

Czytaj dalej...

Szybkie przekąski na Sylwestra. Szybkie przekąski na imprezę.

Nie ma nic lepszego na każdej domowej imprezie, jak szybkie przekąski. Minimum wysiłku, a maximum smaku, to główna ich zaleta.

Czytaj dalej...

Dieta Pegan - na czym polega?

Dieta Pegan inaczej Paleo-Vegan powstała z połączenia wegańskich zwyczajów i diety paleo, która opiera się na jedzeniu mięsa i ryb. Na czym to polega?

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.