ZBIORNIK DO MORSOWANIA

ZBIORNIK DO MORSOWANIA

ZBIORNIK DO MORSOWANIA

Tym razem nie przepis kulinarny a mini poradnik dla fanów zimna . Jeśli podobnie jak my cenicie sobie kameralne warunki podczas zimnych kąpieli a macie ogródek, to taki zbiornik do morsowania będzie idealnym rozwiązaniem. Jeżeli nie macie takiej możliwości, to polecam inne formy ekspozycji na zimno: zimny prysznic, kąpiele w zalewach, rzekach, morzu, jeziorach itp. O tym jak zacząć morsować możecie przeczytać tutaj . A tymczasem podrzucam od mojego męża Daniela garść wskazówek jak przygotować własny zbiornik do m... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Ola la LCHF

Warto przeczytać

Fit przepisy

Zbiór fit przepisów na każdą okazję : obiad, śniadanie, deser, czy kolację. Jeśli dbasz o linię, to zestawienie tych przepisów jest idealne dla Ciebie :-)

Czytaj dalej...

Autor

Ola la LCHFOla la LCHF

Mam na imię Ola i od 2013 roku jestem fanką LCHF i ketozy, dzięki którym udało mi się schudnąć 25 kg oraz odzyskać zdrowie. Ola la LCHF to blog o odżywianiu wg modelu LCHF (low carb high fat). Znajdziecie tu zatem wszelkie informacje na temat diet wysokotłuszczowych i niskowęglowodanowych takich jak LCHF, ketogeniczna czy optymalna.

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

fit

Inne przepisy z Ola la LCHF

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.