Nadziewane kotlety mielone

Nadziewane kotlety mielone

Nadziewane kotlety mielone

Przepis na : obiad

Rating: Jak przygotowuję kotlety mielone to zawsze według standardowego przepisu na kotlety mielone. Tym razem postanowiłam skorzystaćz przepisu mojej mamy, a dokładniej z dodatku do Przyjaciółki pt. „Z Tobą w kuchni” ze zbioru „Biblioteczka Przyjaciółki” autorstwa Kazimiery Pyszkowskiej. Oryginalny tytuł przepisu to Kotlety nadziewane serem, lecz lekko zmieniłam przepis nadziewając niektóre kotlety ogórkiem konserwowym. Składniki na: […] The post Nadziewane kotlety mielone appeare... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Magiczny Garnek

Autor

Magiczny GarnekMagiczny Garnek

Jestem mamą dwóch słodkich chłopaków, a od niedawna także mamy jeszcze małego kotka - Miki :)
Gdy byłam młoda zawsze uważałam, że nie będę typową mamą dwójki dzieci i nie poświęcę swojego czasu na ich wychowanie - lecz nie sądziłam że mając dzieci zmienię zdanię i poświęcenie się dla ich dobra sprawi mi radość i przyjemność. Jednym słowem jestem mamą i kurą domową. Lecz to nie wszystko - chodzę kilka razy w tygodniu na siłownię, prowadzę blog kulinarny a takżę przeglądam sporą biblioteczkę książęk kucharskich mojej mamy. Wolne i ładne weekendy spędzamy na wycieczkach po kraju, muzeach - nigdy nie jest za późno by nauczyć się czegoś nowego!
Zapraszam do przejżenia mojego blogu, gdzie znajdziecie dużo pomysłów zaczerniętych z książek kucharskich z lat '70 i '80.

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

mielone, kotlet, kotlety, kotlety mielone, ogórki, ogórki konserwowe, dania obiadowe, dania mięsne

Inne przepisy z Magiczny Garnek

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.