Autor

Antolka JakuszkowaAntolka Jakuszkowa

Witam, jestem miłośniczką dobrej kuchni. Uwielbiam poszukiwać nowych ciekawych przepisów kulinarnych i chętnie eksperymentuje z tradycyjnymi domowymi przepisami, które wszyscy tak dobrze znamy. Prowadzę bloga z czystej chęci dzielenia się moimi spostrzeżeniami jak i czekam na uwagi od wszystkich odwiedzających, wspólnymi siłami zawsze to więcej możliwości twórczych ;)Zapraszam do zapoznania się z moimi przepisami, mam nadzieję że posmakują wam moje potrawy i na stałe zagoszczą na waszych stołach :D

Zapraszam na mojego bloga Kuchnia Pełna Pasji

Kuchnia Pełna Pasji

Witam, jestem pasjonatką i zwolenniczką smacznego jedzenia. Uważam że nasze posiłki powinny być przedewszytskim smaczne a dopiero potem zdrowe.Mój blog poświęcony jest głównie przepisom które są wielokrotnie przetestowane i smakują mi jak i mojemu mężowi, który jest bardzo srogim krytykiem kulinarnym ;)
Kuchnia Pełna Pasji to blog na którym znajdziecie przepisy na bardzo wile dań obiadowych jak np. dania z makaronem czy zapiekanki z ziemniakami, ale również szereg zup i przystawek oraz deserów. Uwielbiam ciasta i chętnie dziele się przepisami na moje ulubione wypieki, gdzie często są to bardzo łatwe ciasta w wykonaniu, lecz są tam i bardziej pracochłonne jak np. mój ukochany miodownik.
Zapraszam serdecznie do odwiedzania mojej kuchni i zasmakowaniu wszystkich przeróżnych przepisów zarówno moich jak i tych dobrze nam znanych lecz w nowym wydaniu.

Ostatnie komenatrze

ElleElle dodał komentarz do Sałatka Kijowska
RobertRobert dodał komentarz do Sałatka Wielkanocna
MonikaMonika dodał komentarz do Sałatka śniadaniowa

Popularne tagi na tym blogu