Lemoniada brazylijska

Lemoniada brazylijska

Lemoniada brazylijska

Przepyszna, niezwykle kremowa lemoniada brazylijska z limonki i skondensowanego mleka. Limonada suíça , to drugi po guaranie najpopularniejszy napój Brazylijczyków. To idealny napój na długie letnie i gorące dni, ale również na zimę, ponieważ to właśnie wtedy jest sezon na limonki i są one najbardziej soczyste! Do przygotowania tej pysznej lemoniady będziesz potrzebować blendera lub miksera oraz kilku limonek, zimnej wody i skondensowanego mleka. Lemoniada w tej wersji, to intrygujący drink na imprezę, szcz... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Kuchnia Na Wypasie

Warto przeczytać

Halloween najlepsze przepisy!

Święto Halloween pojawiło się w naszym kraju w latach 90-tych, jednak dopiero od kilku lat cieszy się sporą popularnością.

Czytaj dalej...

Dieta dla rzucających palenie

Od palenia tytoniu można się uzależnić tak samo jak od wielu innych rzeczy, gdyż przynosi to nam w pewnym sensie ulgę. Lecz oprócz tego jest wiele negatywnych efektów tego uzależnienia.

Czytaj dalej...

Niskokaloryczna dieta hiszpańska

Niskokaloryczna dieta hiszpańska nie jest dla osób o słabej woli, lecz zawarte są w niej wszystkie smaki.

Czytaj dalej...

9 najlepszych sałatek na imprezę!

Na każdej imprezie nie może zabraknąć dobrych drinków i smacznego jedzenia. Oczywiście najlepsze są szybkie przekąski, potocznie nazywane finger foods, jednak nie może też zabraknąć sałatek.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.