Najlepsze burgery warzywne | Wegeburgery

Najlepsze burgery warzywne | Wegeburgery

Najlepsze burgery warzywne | Wegeburgery

Przepis na : obiad

Pyszne burgery warzywne z boskim sosem orzechowym. Idealne na ciepło i na zimno, do buddha bowl, do obiadu lub tak jak u mnie do buły. Doskonałe wegeburgery przygotujecie z najzwyklejszej włoszczyzny z dodatkiem kaszy jaglanej. … The post Najlepsze burgery warzywne | Wegeburgery appeared first on FitSweet . czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Fitsweet.me

Warto przeczytać

Fit przepisy

Zbiór fit przepisów na każdą okazję : obiad, śniadanie, deser, czy kolację. Jeśli dbasz o linię, to zestawienie tych przepisów jest idealne dla Ciebie :-)

Czytaj dalej...

Autor

Fitsweet.meFitsweet.me

Bloga traktuję jak swoistą formę własnego idealnego „przepiśnika”. Braki w zdolnościach kulinarnych postaram się nadrobić szczyptą fantazji i i dużą porcją ryzyka. Możecie się spodziewać świeżego spojrzenia na tradycyjne przepisy jak i ponadczasowych przepisów naszych babć, które nie wymagają już żadnych ulepszeń. Bo z gotowaniem jest jak z życiem… należy dążyć do harmonii….czasami słodząc kilkoma łyżeczkami cukru, a czasami podkręcając smak odrobiną chili. Jedno jest pewne każde danie będzie okraszone dużą ilością „serca”.

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

kasza jaglana, sałatki

Inne przepisy z Fitsweet.me

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.