Domowe FIT michałki

Domowe FIT michałki

Domowe FIT michałki

Większa ilość wolnego czasu to doskonała pora na kulinarne eksperymenty i smaczne przyjemności. Dlatego dzisiaj pokażę Wam jak wyczarować obłędne, domowe FIT michałki. Bardzo orzechowe, pożywne cuksy inspirowane popularną sklepową wersją. Przekąskę, która świetnie sprawdzi … Artykuł Domowe FIT michałki pochodzi z serwisu FitSweet . czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Fitsweet.me

Warto przeczytać

Fit przepisy

Zbiór fit przepisów na każdą okazję : obiad, śniadanie, deser, czy kolację. Jeśli dbasz o linię, to zestawienie tych przepisów jest idealne dla Ciebie :-)

Czytaj dalej...

Autor

Fitsweet.meFitsweet.me

Bloga traktuję jak swoistą formę własnego idealnego „przepiśnika”. Braki w zdolnościach kulinarnych postaram się nadrobić szczyptą fantazji i i dużą porcją ryzyka. Możecie się spodziewać świeżego spojrzenia na tradycyjne przepisy jak i ponadczasowych przepisów naszych babć, które nie wymagają już żadnych ulepszeń. Bo z gotowaniem jest jak z życiem… należy dążyć do harmonii….czasami słodząc kilkoma łyżeczkami cukru, a czasami podkręcając smak odrobiną chili. Jedno jest pewne każde danie będzie okraszone dużą ilością „serca”.

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

fit, przekąski

Inne przepisy z Fitsweet.me

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.