Przepis na kotlety schabowe i panierkę KETO

Przepis na kotlety schabowe i panierkę KETO

Idealne kotlety schabowe Kotlety schabowe, to nasza polska tradycyjna potrawa. Przepis na kotlety schabowe zna każda pani domu z wyjątkiem mnie, ale ja nie jestem kobietą. Tak na prawdę nigdy nie zrobiłem, nie usmażyłem kotleta schabowego, ani jednego... bo to popularne i wszyscy robią, a ja lubiłem wyszukane przepisy i nowości kulinarne. Aby zrobić idealny kotlet schabowy potrzebna jest panierka do kotleta! UPS! To znaczy panierka do kotletów...   Link do filmu z przepisem 258 - IDEALNE domowe KOTLETY SCH...

Czytaj dalej na blogu Dieta Rozdzielna i Zdrowie

Warto przeczytać

Jak zrobić idealnego schabowego?

Można rzec, że jest to najpopularniejsze danie polskiej kuchni, lecz nie każdy potrafi go przyrządzić tak by zapierał dech w piersiach.

Czytaj dalej...

Autor

Agnieszka SnochAgnieszka Snoch

Jestem absolwentką technologii żywności. Moją pasją jest gotowanie i przyrządzanie zdrowych potraw, dlatego na co dzień praktykuję dietę rozdzielną, promuję ją - gorąco ją polecam, by poprawić lub odzyskać utracone zdrowie, zwiększyć swoją energię i lepiej się prezentować. Moja fascynacja dietą rozdzielną bierze się z faktu, że stosując ją by poprawić zdrowie można przy okazji schudnąć, albo chcąc schudnąć można poprawić zdrowie.

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

kotlety, schabowe, schab, kotlety mielone

Inne przepisy z Dieta Rozdzielna i Zdrowie

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.