Przepis na frytki z batatów

Przepis na frytki z batatów

Przepis na frytki z batatów

Frytki z batatów   Dawno dawno temu istniały sobie frytki, były to frytki z ziemniaków lub jak kto woli frytki z kartofli i nie maiły one żadnej konkurencji, żadnej alternatywy... Potem nadeszły czasy, w których pojawiły się różne frytki z warzyw, frytki z marchewki, frytki z selera itp. itd. i też frytki z batatów... Dziś mamy duży wybór różnorodnych frytek, które warto przygotować tylko po to by sprawdzić czy przypadną do gustu. A jak się spodobają to można robić częściej. Tak też może być z frytkami z... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Dieta Rozdzielna i Zdrowie

Warto przeczytać

Halloween najlepsze przepisy!

Święto Halloween pojawiło się w naszym kraju w latach 90-tych, jednak dopiero od kilku lat cieszy się sporą popularnością.

Czytaj dalej...

Szybkie przekąski na Sylwestra. Szybkie przekąski na imprezę.

Nie ma nic lepszego na każdej domowej imprezie, jak szybkie przekąski. Minimum wysiłku, a maximum smaku, to główna ich zaleta.

Czytaj dalej...

12 pysznych przekąsek na sylwestra

Najpyszniejsze przekąski na sylwestra, wybrane pod względem liczby przekierowań na przepis docelowy.

Czytaj dalej...

Autor

Agnieszka SnochAgnieszka Snoch

Jestem absolwentką technologii żywności. Moją pasją jest gotowanie i przyrządzanie zdrowych potraw, dlatego na co dzień praktykuję dietę rozdzielną, promuję ją - gorąco ją polecam, by poprawić lub odzyskać utracone zdrowie, zwiększyć swoją energię i lepiej się prezentować. Moja fascynacja dietą rozdzielną bierze się z faktu, że stosując ją by poprawić zdrowie można przy okazji schudnąć, albo chcąc schudnąć można poprawić zdrowie.

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

przekąski

Inne przepisy z Dieta Rozdzielna i Zdrowie

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.