Sałatka ziemniaczana z jajkiem na ciepło

Sałatka ziemniaczana z jajkiem na ciepło

Sałatka ziemniaczana z jajkiem na ciepło

Przepis na : sałatka

Sałatka ziemniaczana z boczkiem i jajkiem Dziś najlepsza sałatka ziemniaczana z jajkiem i boczkiem na co dzień i specjalne okazje. Za oknem chłód dlatego sałatka ziemniaczana na ciepło, sprawdzi się idealnie. Prosty przepis na klasyczną sałatkę ziemniaczaną z jajkiem sadzonym, bez majonezu. Sałatka wiejska z ogórkiem, wypróbuj koniecznie. Sałatka ziemniaczana na ciepło Sałatka na ciepło może być traktowana jako samodzielne danie, a ziemniaki i boczek sprawiają, że jest wyjątkowo pożywna. Jednak oprócz tych dodatk... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Dieta moja pasja

Warto przeczytać

Jajka faszerowane - najlepsze przepisy

Jajka faszerowane to świetna alternatywa dla zwykłych jajek. Możemy je nadziać pieczarkami, pomidorami, czy też różnego rodzaju rybami.

Czytaj dalej...

12 pysznych przepisów na sałatki na Święta

Poniżej znajdziecie zestawienie pysznych sałatek na Święta. 12 prostych i smacznych przepisów na sałatki wigilijne oraz na kolejne dni świąt.

Czytaj dalej...

Sałatki na Święta Bożego Narodzenia - najlepsze przepisy!

Święta Bożego Narodzeniu tuż tuż.. Tak więc większość z nas zastanawia się co przygotować na świąteczne menu.

Czytaj dalej...

Skuteczne domowe syropy na przeziębienie

Cebula ze względu na bogatą zawartość składników odżywczych pomaga prawie z każdym schorzeniem i wspomaga pracę naszego organizmu.

Czytaj dalej...

Autor

Elżbieta DziurkowskaElżbieta Dziurkowska

Zaczęło się bardzo niewinnie, od spisywania przepisów. Z czasem nabrało rozpędu i ze skromnej pasji zmieniło się w pełen etat. Zauważona przez innych, nie tylko mogę się spełniać i samorealizować, ale także rozwijać.Nigdy nie jest za późno aby zacząć coś nowego, aby się uczyć , aby obrać nowy kierunek. Mała pasja , często staje się początkiem drogi do spełnienia marzeń.

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

sałatka, sałatki

Inne przepisy z Dieta moja pasja

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.