Marchew z groszkiem przepis

Marchew z groszkiem przepis

Marchew z groszkiem przepis

Przepis na : obiad

Marchew z groszkiem przepis Marchew z groszkiem jak u Babci, prosto i smacznie. Marchew z groszkiem na ciepło do obiadu, to prosta i smaczna sałatka. Taki dodatek doskonale się sprawdzi na co dzień jak i od święta. Jeżeli chcemy przygotować na szybko, mrożona marchew z groszkiem będzie doskonałym zamiennikiem. Jest jeszcze inny patent, na marchew z groszkiem z puszki, to przepis na szybki dodatek do obiadu dla zapracowanych. Jeżeli masz czas, zrób marchew z groszkiem na ciepło ze świeżej marchewki. Jak zrobić marc... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Dieta moja pasja

Warto przeczytać

12 pysznych przepisów na sałatki na Święta

Poniżej znajdziecie zestawienie pysznych sałatek na Święta. 12 prostych i smacznych przepisów na sałatki wigilijne oraz na kolejne dni świąt.

Czytaj dalej...

Sałatki na Święta Bożego Narodzenia - najlepsze przepisy!

Święta Bożego Narodzeniu tuż tuż.. Tak więc większość z nas zastanawia się co przygotować na świąteczne menu.

Czytaj dalej...

Sałatka z kurczakiem - 15 najlepszych przepisów

Sałatka z kurczakiem ma wielu swoich "wielbicieli", zarówno wśród tych, którzy dbają o linię, jak i wśród tych, którzy kalorii nie liczą.

Czytaj dalej...

Sałatka Wielkanocna - zbiór najlepszych przepisów

Sałatki stały się nieodłącznym elementem każdego menu. Jemy je na śniadanie, kolację, a czasami te treściwsze zastępują nam nawet obiad.

Czytaj dalej...

Autor

Elżbieta DziurkowskaElżbieta Dziurkowska

Zaczęło się bardzo niewinnie, od spisywania przepisów. Z czasem nabrało rozpędu i ze skromnej pasji zmieniło się w pełen etat. Zauważona przez innych, nie tylko mogę się spełniać i samorealizować, ale także rozwijać.Nigdy nie jest za późno aby zacząć coś nowego, aby się uczyć , aby obrać nowy kierunek. Mała pasja , często staje się początkiem drogi do spełnienia marzeń.

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

sałatki, sałatka

Inne przepisy z Dieta moja pasja

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.