Makaron z truskawkami jak w przedszkolu

Makaron z truskawkami jak w przedszkolu

Makaron z truskawkami jak w przedszkolu

Przepis na : obiad

  Makaron z truskawkami i śmietaną Makaron z truskawkami i śmietaną 30, to przepis na lekki obiad bez mięsa. Makaron z owocami, nie tylko truskawki, ale też jagody, borówki czy inne pyszne owoce sezonowe. Może być podawany na ciepło jak i na zimno. Kwaśne truskawki i słodka śmietanka, połączenie idealne. Tęsknisz za makaronem z przedszkola, wypróbuj koniecznie. Jak się robi makaron z truskawkami? Bardzo łatwo. Truskawki z makaronem Truskawki mrożone z makaronem czy świeże przygotowuje się bardzo podobnie. ... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Dieta moja pasja

Warto przeczytać

Ciasto „Trzy Szklanki”. Każdy Kawałek Rozpływa Się W Ustach. Genialnie Prosty I Szybki Przepis.

Przepisów jest bardzo wiele, w każdym domu króluje inne ciasto. Chciałabym przedstawić wam przepis na ciasto, które bardzo często nazywa się Trzy szklanki. Ciasto jest bardzo proste i pyszne, a przepis prosty, nawet amator cukierniczy sobie z nim poradzi.

Czytaj dalej...

Autor

Elżbieta DziurkowskaElżbieta Dziurkowska

Zaczęło się bardzo niewinnie, od spisywania przepisów. Z czasem nabrało rozpędu i ze skromnej pasji zmieniło się w pełen etat. Zauważona przez innych, nie tylko mogę się spełniać i samorealizować, ale także rozwijać.Nigdy nie jest za późno aby zacząć coś nowego, aby się uczyć , aby obrać nowy kierunek. Mała pasja , często staje się początkiem drogi do spełnienia marzeń.

Inne przepisy z Dieta moja pasja

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.