Kotlet schabowy z ananasem

Kotlet schabowy z ananasem

Kotlet schabowy z ananasem

Kotlet schabowy z ananasem i serem Kotlet schabowy inaczej czyli z ananasem i serem zapiekany w piekarniku. Prościej mówiąc / pisząc kotlet po hawajsku. Cudowne połączenie smaków wytrawnego kotleta i słodkiego ananasa. To taki schabowy inaczej na obiad lub na poczęstunek dla gości. Jak zrobić schabowy z ananasem? Kotlet schabowy zapiekany w piekarniku to danie które można przygotować wcześniej. Gdy masz dużo pracy, a mało czasu takie danie dla gości można przygotować dzień wcześniej, a później tylko zapiec ... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Dieta moja pasja

Warto przeczytać

Jak zrobić idealnego schabowego?

Można rzec, że jest to najpopularniejsze danie polskiej kuchni, lecz nie każdy potrafi go przyrządzić tak by zapierał dech w piersiach.

Czytaj dalej...

Autor

Elżbieta DziurkowskaElżbieta Dziurkowska

Zaczęło się bardzo niewinnie, od spisywania przepisów. Z czasem nabrało rozpędu i ze skromnej pasji zmieniło się w pełen etat. Zauważona przez innych, nie tylko mogę się spełniać i samorealizować, ale także rozwijać.Nigdy nie jest za późno aby zacząć coś nowego, aby się uczyć , aby obrać nowy kierunek. Mała pasja , często staje się początkiem drogi do spełnienia marzeń.

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

ananas, schabowe, kotlety, schab, dania mięsne, obiad, wieprzowina

Inne przepisy z Dieta moja pasja

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.