Blog Komórkowy

Blog Komórkowy

Blog Komórkowy

Od ponad trzech miesięcy zbierałam się do napisania tego postu . Spotykałam się z różnymi  opiniami dotyczącymi mojego bloga. Najwięcej opinii dotyczyło moich zdjęć, a dokładnie ich jakości. W tej kwestii dużo nie zmieniłam, dlatego że nie chcę zmieniać konwencji mojego bloga. Myślę, że ten post powinnam napisać na samym początku jego istnienia, abyście wiedzieli, że WSZYSTKIE MOJE ZDJĘCIA, KTÓRE UMIESZCZONE SĄ NA TYM BLOGU, ROBIĘ ZA POMOCĄ TELEFONU KOMÓRKOWEGO. Do grudnia robiłam je telefonem So... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Blondynka Gotuje

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.
Nolca Nol, 16 lutego 2014 10:49:35

I bardzo dobrze! Twoje zdjęcia wcale nie są złej jakości, jak na robienie zdjęć telefonem. Sama czasem jak coś zrobię to cykam fotkę tak dla siebie (lub pochwalenia się, że w końcu coś mi wyszło :D ). Ale fakt, sztuczne światło psuje efekt. Ja ostatnio zaczęłam używać takiej funkcji robienia zdjęć z fluoresencją ( w opcjach właśnie światła). Jak się przystawiam do robienia zdjęcia, widać tylko, że jest jaśniej, ale jak już się zrobi to zdjęcie, to jest na prawdę jaśniejsze :D Ale każdy telefon inny. Możesz zrobić ciemniejszy blond, nadal będziesz blondynką :)

Magdalena Kochańczyk, 16 lutego 2014 11:04:09

Dziękuję za miłe słowa, bardzo mi miło je czytać. Niestety u mnie nie ma opcji fluoresencji, ale jakoś dam radę. Pozdrawiam Serdecznie i życzę miłego dnia! :)