![Nalewka na kwiatów akacji [ robinii akacjowej ] ( na miodzie ).](https://cdn.katalogsmakow.pl/2020/06/06/0x600/nalewka-na-kwiatow-akacji-robinii-akacjowej-na-miodzie.860549.jpg)
N alewka ma ładny zapach, w smaku jest również bardzo fajna. Trunek ten szczególnie lubią Panie, niektórzy robią nawet po kilka porcji nalewki, bo taka jest wspaniała. Gdzie i kiedy zbieramy kwiaty : K wiaty akacji zbieramy w pełni rozkwitnięte w suchy słoneczny dzień. Zbi... czytaj dalej...