
N ajpierw wycinamy odpowiedni kawałek papieru do pieczenia ciast, a następnie boki spinamy spinaczami biurowymi. Tak przymocowany papier nie będzie nam się zaginał, wlepiał do ciasta, zwłaszcza biszkoptowego. W ten sam sposób możemy przymocować papier w foremkach ''keksówkach''. :) Pozdrawiam... czytaj dalej...