W itam serdecznie ! Dziś zrobiłem jarzynkę w słoikach na zimę. Trochę się przy niej napracowałem, ale za to w zimie będę maił gotowe warzywa do zupy, sosu. Wato ją sobie zrobić. Tutaj znajdziesz przepis : Jarzynka Pozdrawiam ! czytaj dalej...
Krzysztof Jaracz