Jajko, placek ziemniaczany i parówka, czyli obiad po studencku - bez gotowania.

Jajko, placek ziemniaczany i parówka, czyli obiad po studencku - bez gotowania.

Jajko, placek ziemniaczany i parówka, czyli obiad po studencku - bez gotowania.

Oto moje dzisiejsze menu obiadowe ;) Mąż ma drugą zmianę w pracy, Syn zjadł risotto z kurczakiem z wczoraj. Cóż ja będę sama dla siebie gotować przez godzinę. Wcześniej nie poczyniłam żadnych przygotowań do obiadu, co więcej nic ciekawego nie wymyśliłam. Żeby zapełnić brzucho i nie podjadać do wieczora pozostała, szybka improwizacja z wykorzystaniem jedynego placka ziemniaczanego jaki ostał się z wczorajszego obiadu. Składniki (na jedną porcję): 1 jajko 1 placek ziemniaczany 2 plastry papryki żółtej 1 parówka o ... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Kuchnia po mojemu

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.