Ślimaczki z kurczakiem i pesto z rukoli

Ślimaczki z kurczakiem i pesto z rukoli

Ślimaczki z kurczakiem i pesto z rukoli

Hej :)) We wtorek pisałam o pesto z rukoli, było z makaronem. Trochę nam zostało, był w domu filet z kurczaka i ciasto francuskie, które prawie zawsze mam w lodówce (nawet mój mąż się przyzwyczaił i jak nie ma to sam kupuje he, więc nawet jak ja nie pamiętam to i tak w lodówce go mam, czasem nawet dwa jak oboje kupimy :) ) to wymyśliliśmy sobie takie oto ślimaczki :) Oprócz pesto i kurczaka w ślimaczkach jest jeszcze  czerwona cebula i trochę sera żółtego. Powiem Wam tyle, że smakowały ... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu kruche babeczki

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.