Najlepsze korzenne latte. Kawa pod białą chmurką.

Najlepsze korzenne latte. Kawa pod białą chmurką.

Najlepsze korzenne latte. Kawa pod białą chmurką.

Pierwsza kawa z rana musi być czarna, mocna i stawiająca na nogi. Ale od czasu do czasu, zwłaszcza w chłodniejsze popołudnia, stawiam na aromatyczne, korzenne latte, czyli smakową kawę z mlekiem, syropem klonowym oraz dużą … Artykuł Najlepsze korzenne latte. Kawa pod białą chmurką. pochodzi z serwisu FitSweet . czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Fitsweet.me

Warto przeczytać

Dieta dla rzucających palenie

Od palenia tytoniu można się uzależnić tak samo jak od wielu innych rzeczy, gdyż przynosi to nam w pewnym sensie ulgę. Lecz oprócz tego jest wiele negatywnych efektów tego uzależnienia.

Czytaj dalej...

Kawa, szkodzi czy pomaga?

Spożycie kawy stało się powszechne głównie dzięki jej smaku i aromatu oraz właściwości pobudzających.

Czytaj dalej...

Autor

Fitsweet.meFitsweet.me

Bloga traktuję jak swoistą formę własnego idealnego „przepiśnika”. Braki w zdolnościach kulinarnych postaram się nadrobić szczyptą fantazji i i dużą porcją ryzyka. Możecie się spodziewać świeżego spojrzenia na tradycyjne przepisy jak i ponadczasowych przepisów naszych babć, które nie wymagają już żadnych ulepszeń. Bo z gotowaniem jest jak z życiem… należy dążyć do harmonii….czasami słodząc kilkoma łyżeczkami cukru, a czasami podkręcając smak odrobiną chili. Jedno jest pewne każde danie będzie okraszone dużą ilością „serca”.

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

syrop

Inne przepisy z Fitsweet.me

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.