
Prosty, szybki i pyszny deser. Ale pewnie to wiecie 😉, bo chyba każdy zna połączenie ubitej śmietanki 30% z galaretką. Szybko się robi, a jak zrobicie go w małych pojemniczkach tak jak ja, to zastygnie Wam w lodówce w mgnieniu oka. Deser nie jest mocno słodki, więc jak ktoś jest dużym łasuchem proponuję dodać do ubitek śmietanki 2 płaskie łyżki cukru pudru . Taki deser smakuje dobrze praktycznie z każdymi owocami. Składniki: 500 ml śmietanki 30% 2 galaretki brzoskwiniowe - do śmietanki 1 galaret... czytaj dalej...