
Przepis na : deser
W zasadzie ten deser powstał bardzo przypadkowo. Obiecałem sobie, że na promocje będę uważać, bo zawsze nakupuję, a później stoi w lodówce. No i tak, jak postanowiłem, robię. Tym razem wybór skyru był całkiem świadomy, choć też skorzystałem z promocji XD Takie 2 in 1. Sezon truskawkowy właśnie się zaczął, a nic tak nie podkreśla smaku truskawki (oprócz cynamonu), jak agrest. Przedstawiam Państwu, dzieło moich smukłych i zgrabnych, fortepianowych paluszków, owoc moich nocnych wizji, obiekt westchnień wielu... czytaj dalej...