Tatar z tuńczyka z kiwi i salsą mango

59
 • Tatar z tuńczyka z kiwi i salsą mango
 • Tatar z tuńczyka z kiwi i salsą mango

  Przepis na : kolacja

  Tatar doczekał się już setki wersji . Poza klasyczną wersją z polędwicy wołowej, znane są wersje rybne, zarówno z surowej ryby jak i wędzonych. Poniższy przepis to receptura na tatar z surowego tuńczyka. Chociaż tuńczyk jest jedną z droższych ryb, ma sporą ilość fanów. Każdy smakosz wie, że najlepiej smakuje wysmażony medium lub surowy. Dla tych, którzy mają opory przed jedzeniem surowej ryby mam idealny przepis na początek. Słodko-słony smak tatara z tuńczyka w połączeniu ze słodko-kwaśną salsą mango to d... Czytaj dalej na blogu yeschef.blog


  Tematycznie do tego przepisu

  • Dieta śródziemnomorska – przepis na długie i zdrowe życie
   Dieta śródziemnomorska – przepis na długie i zdrowe życie

   Średnia wieku mieszkańców Grecji, Włoch lub Hiszpanii jest wyższa, dlatego gdyż ich dieta opiera się w szczególności na rybach, warzywach i owocach morza.

  • Dieta Montignaca
   Dieta Montignaca

   Są to zasady żywieniowe specjalnie dla osób, które próbują schudnąć i utrzymać tą masę ciała, zapobiec cukrzycy oraz obniżyć ryzyko wszelkich chorób układu krwionośnego w tym serca.

  • Dieta Paleo
   Dieta Paleo

   Jest to dieta opracowana przez dr Lorena Cordaina, według danych statystycznych jedna z najpopularniejszych na tą chwilę.

  • Fit przepisy
   Fit przepisy

   Zbiór fit przepisów na każdą okazję : obiad, śniadanie, deser, czy kolację. Jeśli dbasz o linię, to zestawienie tych przepisów jest idealne dla Ciebie :-)

  Inne przepisy z yeschef.blog

  Dodaj komentarz