Dieta przed Ultramaratonem szosowym – 3 dni do zawodów Piękny Wschód 500 km

Dieta przed Ultramaratonem szosowym – 3 dni do zawodów Piękny Wschód 500 km

Dieta przed Ultramaratonem szosowym – 3 dni do zawodów Piękny Wschód 500 km

Dieta bywa lekceważona przez amatorów. W wypadku krótkich startów zwykle kończy się na przedwczesnym ograniczeniu energii. W wypadku Ultramaratonów skutki mogą być znacznie poważniejsze. Ultramaraton i wyzwania z nim związane zaczynają się bowiem tam gdzie kończą się normalne zawody. Jak żywić się w ostatnie dni przed startem. Co jeść, a czego unikać? Ponieważ większość amatorów – sportowców to zdrowi ludzie, a wegetarianie, bezglutenowcy i osoby z odmiennymi dietami zwykle szukają informacji w tematy... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu yeschef.blog

Warto przeczytać

Niskokaloryczna dieta hiszpańska

Niskokaloryczna dieta hiszpańska nie jest dla osób o słabej woli, lecz zawarte są w niej wszystkie smaki.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi 0

W przypadku gdy masz grupę krwi 0, doskonale trawisz mięso i ryby. Produkty z którymi masz problem to z pewnością wszelkie zboża, gdyż zakłócają Twoją przemianę materii.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi B

Osoby z grupą krwi B z pewnością nie wysiedzą w jednym miejscu i śmiało można je nazwać „obieżyświatem”. Lubią podróżować, a w szczególności nowe wyzwania.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi A

Spożywanie produktów, które są szczególne istotne dla danej grupy krwi pomaga oczyszczać organizm z toksyn, które mogą być gromadzone w tkance tłuszczowej.

Czytaj dalej...

Autor

Paweł ZielińskiPaweł Zieliński

Kucharz, grill-master w restauracji Guacamole w Wilnie:) A na co dzień zwykły chłopak z pasją do podróżowania :) W wolnej chwili prowadzę bloga kulinarnego. yeschef.blog. Wierzę, że wiedza, którą zdobywam w trakcie pracy może się przydać nie tylko zawodowym kucharzom, ale także w trakcie gotowania w domu.

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

śniadania, dieta, ryby, obiad, ryż, koktajle, ryba, kolacja, sałatka, sałatki, kanapki, indyk, pieczywo, sałatka z ryżem, sałatka warzywna, sałatka do obiadu, lekkie sałatki, sałatki do pracy, sałatka do pracy, salatka z jajkiem

Inne przepisy z yeschef.blog

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.