Kremówka

Kremówka

Kremówka

Kremówka czy Napoleonka? W różnych regionach Polski,miastch czy województwach jest toczony spór o nazwę tego ciasta i zapewne jeszcze długo taki spór będzie trwał. Ja swoje ciasto nazwałam kremówką i tak pozostanie :). Nie chcę porównywać swojej wersji do kremówki wadowickiej ponieważ jej nigdy nie jadłam. Tak naprawdę co cukiernia to inna wersja tego ciasta. Ja przedstawiam Wam swoją. Spód ciasta to ciasta francuskie a poszczególne warstwy oddziela warstwa herbatnikowa. Jest naprawdę niezwykła i przepyszna ... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Słodkie rewolucje

Warto przeczytać

Jajka faszerowane - najlepsze przepisy

Jajka faszerowane to świetna alternatywa dla zwykłych jajek. Możemy je nadziać pieczarkami, pomidorami, czy też różnego rodzaju rybami.

Czytaj dalej...

Babka Wielkanocna - zbiór najlepszych przepisów

Babka wielkanocna - wyobrażacie sobie bez niej święta? Chyba śmiało można rzec, że jest bardziej popularnym wypiekiem wielkanocnym niż mazurek.

Czytaj dalej...

Sałatka Wielkanocna - zbiór najlepszych przepisów

Sałatki stały się nieodłącznym elementem każdego menu. Jemy je na śniadanie, kolację, a czasami te treściwsze zastępują nam nawet obiad.

Czytaj dalej...

Przepisy na Wielkanoc - top 30

Najlepsze przepisy na Wielkanoc.

Czytaj dalej...

Autor

Paulina Szczęsnowicz-Sierleja

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

ciasto, francuskie, krem, ciasto z ciasta francuskiego, ciasto francuskie, ciastka kremówki, herbatniki, budyń, ciasto francuskie, ciasto na herbatnikach, ciasto z kremem, ciasta z kremami, ciastka , ciasteczka, karpatka, ciasto budyniowe, mleko w proszku, wielkanoc, ciastka z ciasta francuskiego, ciasto z bezami, napoleonka na herbatnikach

Inne przepisy z Słodkie rewolucje

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.