Zakwas na barszcz czerwony

Zakwas na barszcz czerwony

Zakwas na barszcz czerwony

Przepis na zakwas na barszcz czerwony: Warto samemu nastawić sobie zakwas na barszcz czerwony , szczególnie przed Wigilią, macie wtedy gwarancję smaku i jakości . Dzięki zakwasowi barszcz jest intensywny i aromatyczny , ma również przepiękny kolor.Taki zakwas nie wymaga wiele pracy, więc zabierajcie się za obieranie buraków   składniki na zakwas na barszcz czerwony: 1 kg buraków czerwonych połówka główki czosnku gruba kromka chleba razowego na zakwasie 5-6 liści laurowych 5-6 ziaren ziela angielskiego... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Sezonowy Garnek

Warto przeczytać

Buraczki tarte na zimę

Tarte buraczki na zimę do słoików to obowiązkowy twór z buraków w naszej piwnicy. Można je podawać jako dodatek do obiadu, od razu ze słoika.

Czytaj dalej...

Ciasta na Święta Bożego Narodzenia

Ciasta na Święta Bożego Narodzenia to w ostatnich dniach bardzo często przeszukiwane hasło w Internecie.

Czytaj dalej...

15 przepisów na karpia

15 pysznych przepisów na świątecznego karpia

Czytaj dalej...

Sałatki na Święta Bożego Narodzenia - najlepsze przepisy!

Święta Bożego Narodzeniu tuż tuż.. Tak więc większość z nas zastanawia się co przygotować na świąteczne menu.

Czytaj dalej...

Autor

sezonowy garneksezonowy garnek

Witajcie. Nazywam się Magdalena Nowicka i chciałabym zabrać Was w świat mojej kuchni. Gotowanie jest moją pasją – a od niedawna również pracą zawodową. Odkrycie we mnie zdolności kulinarnych zawdzięczam mojej szefowej – Pani Joasi, która otworzyła mi okno na światową kuchnię i zainspirowała do działania . Teraz z ogromną przyjemnością odkrywam nowe smaki i dzielę się nimi z domownikami i przyjaciółmi, a teraz również z Wami.

W Sezonowym Garnku znajdziecie przepisy zarówno najprostsze – jak i te bardzo pracochłonne. Bawcie się ze mną gotowaniem i pokochajcie swoją kuchnię na nowo. Czekam na Wasze opinie , przepisy i porady :)

„Przyjemność brzucha jest podstawą i korzeniem wszelkiego dobra.”

Epikur

Magdalena Nowicka

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

buraki, barszcz, burak, barszcz czerwony, chleb, jabłka, ciekawe przepisy, chleb razowy, barszcz wigilijny, krokiety, chleb na zakwasie, boże narodzenie, barszcz z uszkami, chleb z ziarnami, wigilijny barszcz czerwony

Inne przepisy z Sezonowy Garnek

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.