Stek z Kangura

Stek z Kangura

Stek z Kangura

Przepis na steki z Kangura O mięsie z Kangura wielokrotnie słyszałam i czytałam , ale nigdy osobiście nie próbowałam, nic dziwnego zresztą – Kangurów u nas jak na lekarstwo Teraz już wiem, że to bardzo dobre mięso i w dodatku zdrowe, nawet bardzo zdrowe – Zawiera bowiem kwasy tłuszczowe CLA, które stymulują spalanie tkanki tłuszczowej.W smaku mięso z Kangura jest słodkawe a kolorem przypomina dziczyznę. Przygotowując to nietypowe mięso zdałam się na własny instynkt – nie korzystałam z żadne... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Sezonowy Garnek

Warto przeczytać

Który miód jest najlepszy? Lecznicze właściwości miodu.

Właściwości miodu zależą od tego jakiego on jest pochodzenia. Pszczeli jest bakteriobójczy i antyseptyczne. Mimo tego ożywia mózg i korzystnie wpływa na pracę układu krwionośnego.

Czytaj dalej...

Autor

sezonowy garneksezonowy garnek

Witajcie. Nazywam się Magdalena Nowicka i chciałabym zabrać Was w świat mojej kuchni. Gotowanie jest moją pasją – a od niedawna również pracą zawodową. Odkrycie we mnie zdolności kulinarnych zawdzięczam mojej szefowej – Pani Joasi, która otworzyła mi okno na światową kuchnię i zainspirowała do działania . Teraz z ogromną przyjemnością odkrywam nowe smaki i dzielę się nimi z domownikami i przyjaciółmi, a teraz również z Wami.

W Sezonowym Garnku znajdziecie przepisy zarówno najprostsze – jak i te bardzo pracochłonne. Bawcie się ze mną gotowaniem i pokochajcie swoją kuchnię na nowo. Czekam na Wasze opinie , przepisy i porady :)

„Przyjemność brzucha jest podstawą i korzeniem wszelkiego dobra.”

Epikur

Magdalena Nowicka

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

mięso, sosy, ciekawe przepisy, ziemniaki, ziemniaki zapiekane, pieczywo

Inne przepisy z Sezonowy Garnek

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.