Schab z Sarny pieczony

Schab z Sarny pieczony

Schab z Sarny pieczony

Przepis na schab z Sarny pieczony: U mnie jak zwykle ukochana dziczyzna, tym razem schab z sarny pieczony , podany w sosie własnym z ziemniakami i konfiturą z pomarańczy. Mięso oczywiście bardzo aromatyczne i słodkie – przepyszne. Schab dostałam z kością, wytrybowałam i kości zamroziłam,przymierzam się bowiem do zrobienia demi glace z dziczyzny, ale to za czas jakiś Oczywiście Schab z Sarny jak to dziczyzna jest mięsem suchym i nie wystarczy włożyć go do piekarnika i czekać aż się upiecze, trzeba je do... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Sezonowy Garnek

Warto przeczytać

Jak zrobić idealnego schabowego?

Można rzec, że jest to najpopularniejsze danie polskiej kuchni, lecz nie każdy potrafi go przyrządzić tak by zapierał dech w piersiach.

Czytaj dalej...

Autor

sezonowy garneksezonowy garnek

Witajcie. Nazywam się Magdalena Nowicka i chciałabym zabrać Was w świat mojej kuchni. Gotowanie jest moją pasją – a od niedawna również pracą zawodową. Odkrycie we mnie zdolności kulinarnych zawdzięczam mojej szefowej – Pani Joasi, która otworzyła mi okno na światową kuchnię i zainspirowała do działania . Teraz z ogromną przyjemnością odkrywam nowe smaki i dzielę się nimi z domownikami i przyjaciółmi, a teraz również z Wami.

W Sezonowym Garnku znajdziecie przepisy zarówno najprostsze – jak i te bardzo pracochłonne. Bawcie się ze mną gotowaniem i pokochajcie swoją kuchnię na nowo. Czekam na Wasze opinie , przepisy i porady :)

„Przyjemność brzucha jest podstawą i korzeniem wszelkiego dobra.”

Epikur

Magdalena Nowicka

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

schab, mięso, sosy, mielone, ziemniaki, mięsa pieczone, pieczone ziemniaki, bez pieczenia, mięso mielone, czarny las

Inne przepisy z Sezonowy Garnek

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.