Rosół

Rosół

Rosół

przepis na rosół Rosół to niesamowita, tradycyjna Polska zupa i jedna z moich ulubionych. Rosół musi być klarowny i intensywny, dlatego gotuje go zawsze na trzech rodzajach mięsa, z reguły jest to kaczka,kura lub kurczak i koniecznie kawałek mięsa wołowego. U mnie w domu rosół zawsze podawany jest z makaronem, ale znam również wersję z ziemniakami.Oczywiście do rosołu trzeba mieć trochę cierpliwości, musi się długo, powoli gotować. cof     składniki na rosół: 1 cały kurczak lub pół kury rosołowej eleme... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Sezonowy Garnek

Warto przeczytać

Jak najlepiej dobrać przyprawy do mięsa?

Jest bardzo wiele rodzajów mięsa, począwszy od najbardziej popularnej w Polsce wieprzowiny czy drobiu, kończąc na mniej popularnej wołowinie, jagnięcinie lub cielęcinie.

Czytaj dalej...

Jak uratować przesoloną zupę?

Co zrobić gdy jednak wsypie nam się za dużo soli? Jak odwrócić ten efekt i poprawić smak naszego dania?

Czytaj dalej...

Skuteczne domowe syropy na przeziębienie

Cebula ze względu na bogatą zawartość składników odżywczych pomaga prawie z każdym schorzeniem i wspomaga pracę naszego organizmu.

Czytaj dalej...

Dieta oczyszczająca warzywno-owocowa dr Dąbrowskiej

Jest to dieta warzywno-owocowa. Według dr Dąbrowskie głodówka organizmu pomaga w leczeniu różnych schorzeń.

Czytaj dalej...

Autor

sezonowy garneksezonowy garnek

Witajcie. Nazywam się Magdalena Nowicka i chciałabym zabrać Was w świat mojej kuchni. Gotowanie jest moją pasją – a od niedawna również pracą zawodową. Odkrycie we mnie zdolności kulinarnych zawdzięczam mojej szefowej – Pani Joasi, która otworzyła mi okno na światową kuchnię i zainspirowała do działania . Teraz z ogromną przyjemnością odkrywam nowe smaki i dzielę się nimi z domownikami i przyjaciółmi, a teraz również z Wami.

W Sezonowym Garnku znajdziecie przepisy zarówno najprostsze – jak i te bardzo pracochłonne. Bawcie się ze mną gotowaniem i pokochajcie swoją kuchnię na nowo. Czekam na Wasze opinie , przepisy i porady :)

„Przyjemność brzucha jest podstawą i korzeniem wszelkiego dobra.”

Epikur

Magdalena Nowicka

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

rosół, mięso, grzyby, kurczak, kaczki, makarony, zupa, pierogi przepis, makaron, pierogi, seler, indyk, kapustą, jabłka, skrzydełka, sałatka jarzynowa, udka , pulpety, ziemniaki, sałatki, sałatka, wołowina, rosół z kury, zupa z selera, pierogi z mięsem, kurczak z makaronem, udka z kurczaka, sałatka z marchewki, sałatka z marchewką, salatka z makaronem

Inne przepisy z Sezonowy Garnek

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.