Kimchi

Kimchi

Kimchi

Przepis na kimchi: Kimchi to tradycyjne danie kuchni koreańskiej z kiszonych, fermentowanych warzyw, głównym składnikiem jest kapusta pekińska. Kimchi albo się bardzo lubi albo nie jada w ogóle, jest to specyficzne danie o smaku ostro- słodkim, nieco przypominające nasze kiszonki na zimę , tyle ,że jest ostre od niemałej ilości użytego chilli i bardzo czosnkowe. Koreańczycy właściwie nie wyobrażają sobie posiłku bez Kimchi, jest dodawane do zup, farszy, ryżu, mięsa lub jako przystawka do obiadu. Należy rów... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Sezonowy Garnek

Warto przeczytać

Skuteczne domowe syropy na przeziębienie

Cebula ze względu na bogatą zawartość składników odżywczych pomaga prawie z każdym schorzeniem i wspomaga pracę naszego organizmu.

Czytaj dalej...

Wszystko o przetworach – czyli jak pasteryzować słoiki a potem je przechowywa

Znany od bardzo dawna sposób pasteryzacji niektórych produktów w szczelnie zamkniętym szklanym słoiki jest najlepszym sposobem na przedłużenie ich czasu do spożycia.

Czytaj dalej...

Dieta oczyszczająca warzywno-owocowa dr Dąbrowskiej

Jest to dieta warzywno-owocowa. Według dr Dąbrowskie głodówka organizmu pomaga w leczeniu różnych schorzeń.

Czytaj dalej...

Dieta Montignaca

Są to zasady żywieniowe specjalnie dla osób, które próbują schudnąć i utrzymać tą masę ciała, zapobiec cukrzycy oraz obniżyć ryzyko wszelkich chorób układu krwionośnego w tym serca.

Czytaj dalej...

Autor

sezonowy garneksezonowy garnek

Witajcie. Nazywam się Magdalena Nowicka i chciałabym zabrać Was w świat mojej kuchni. Gotowanie jest moją pasją – a od niedawna również pracą zawodową. Odkrycie we mnie zdolności kulinarnych zawdzięczam mojej szefowej – Pani Joasi, która otworzyła mi okno na światową kuchnię i zainspirowała do działania . Teraz z ogromną przyjemnością odkrywam nowe smaki i dzielę się nimi z domownikami i przyjaciółmi, a teraz również z Wami.

W Sezonowym Garnku znajdziecie przepisy zarówno najprostsze – jak i te bardzo pracochłonne. Bawcie się ze mną gotowaniem i pokochajcie swoją kuchnię na nowo. Czekam na Wasze opinie , przepisy i porady :)

„Przyjemność brzucha jest podstawą i korzeniem wszelkiego dobra.”

Epikur

Magdalena Nowicka

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

kapustą, kapusta pekińska, jabłka, imbir, sosy, pierogi przepis, pierogi, pasty, pasta, mięso, ryż, zupa, przystawki, obiad, czosnkowy, przetwory, surówka, kapusta kiszona, surówka z kapusty, surówka z kiszonej kapusty, ryż z warzywami, zupa rybna, sos czosnkowy, surówka ze świeżej kapusty, pierogi z mięsem

Inne przepisy z Sezonowy Garnek

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.