Malinowa frużelina.

Malinowa frużelina.

Malinowa frużelina.

Przepis na : deser

Wiśniowa frużelina tak mi zasmakowała, że postanowiłam także zrobić frużelinę malinową, która posłużyła mi, jako główny element do masy tortowej, o której będziecie mogli przeczytać już niebawem. Czytaj więcej » czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Paulina Kwiatkowska

Warto przeczytać

Wszystko o przetworach – czyli jak pasteryzować słoiki a potem je przechowywa

Znany od bardzo dawna sposób pasteryzacji niektórych produktów w szczelnie zamkniętym szklanym słoiki jest najlepszym sposobem na przedłużenie ich czasu do spożycia.

Czytaj dalej...

Jak przygotowywać potrawy, by nie tracić cennej witaminy C?

Nastała już jesień, więc nasz organizm musi walczyć z bakteriami i wirusami wywołującymi przeziębienia lub grypę.

Czytaj dalej...

Woda mineralna czy źródlana – którą wybrać?

W wielu dietach powtarza się, że powinno się pić co najmniej 2 litry wody dziennie i ograniczać napoje gazowane oraz alkohol.

Czytaj dalej...

Woda z cytryną o poranku zdziała cuda

Zacznij dzień od szklanki wody z cytryną! Niby nic, a może zmienić tak wiele :-) Warto sprawić, by picie wody z cytryną weszło nam w nawyk, ponieważ nie ma nic lepszego jak zdrowo rozpocząć dzień.

Czytaj dalej...

Autor

PaulinaKwiatkowska

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

malinowe, frużelina, przetwory, frużelina wiśniowa, deser, desery, cytryna, maliny, torty, mąka, tort, ciasto, ciasto wiśniowe, malinowy deser, jak zrobić wodę z cytryna, deser z malinami, ciasto z malinami, prosty deser, proste ciasto, deser z owocami, ciasta z masa, ciasta tortowe, szybki deser, proste i szybkie ciasto, szybkie ciasto, szybki ciasto, ciasto na żelatynie, ciasto z masa

Inne przepisy z Paulina Kwiatkowska

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.