Sałatka do grilla na upały

Sałatka do grilla na upały

Sałatka do grilla na upały

Sezon grillowy trwa w najlepsze. Warto jednak zadbać by prócz kiełbas i mięs na stole znalazło się także coś zdrowego. Składniki: 2 duże soczyste pomidory 100 g sera typu feta pieprz kilka listków świeżej bazylii  1 łyżka oliwy z oliwek  Sposób wykonania: Pomidory pokroić w bardzo duże kawałki, ser feta również. Bazylię poszatkować i przełożyć do miski razem z pomidorami. Skropić oliwą z oliwek i doprawić pieprzem.  Na wierzch wyłożyć ser feta i przystroić gałązkami świeżej bazylii. Smacznego ;) Pora... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Na talerzu

Warto przeczytać

Niskokaloryczna dieta hiszpańska

Niskokaloryczna dieta hiszpańska nie jest dla osób o słabej woli, lecz zawarte są w niej wszystkie smaki.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi 0

W przypadku gdy masz grupę krwi 0, doskonale trawisz mięso i ryby. Produkty z którymi masz problem to z pewnością wszelkie zboża, gdyż zakłócają Twoją przemianę materii.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi B

Osoby z grupą krwi B z pewnością nie wysiedzą w jednym miejscu i śmiało można je nazwać „obieżyświatem”. Lubią podróżować, a w szczególności nowe wyzwania.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi A

Spożywanie produktów, które są szczególne istotne dla danej grupy krwi pomaga oczyszczać organizm z toksyn, które mogą być gromadzone w tkance tłuszczowej.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.