Dietetyczne galaretki drobiowe

Dietetyczne galaretki drobiowe

Dietetyczne galaretki drobiowe

Galaretki z piersi kurczaka świetnie sprawdzają się jako wykwintna przystawka na wystawnym przyjęciu. To również pyszne danie niskokaloryczne, które warto włączyć do jadłospisu przy diecie. Dodatkowym atutem jest to, że długo zachowują świeżość i poświęcając im czas raz możemy sobie zapewnić posiłki na cały tydzień. Składniki: 2 piersi z kurczaka 3 marchewki 2 korzenie pietruszki seler 3 l wody 2 kostki rosołowe (opcjonalnie) 2 ziarna ziela angielskiego liść laurowy sól i pieprz Dodatkowo: 2 opakowania żelaty... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Na talerzu

Warto przeczytać

Dieta dla rzucających palenie

Od palenia tytoniu można się uzależnić tak samo jak od wielu innych rzeczy, gdyż przynosi to nam w pewnym sensie ulgę. Lecz oprócz tego jest wiele negatywnych efektów tego uzależnienia.

Czytaj dalej...

Niskokaloryczna dieta hiszpańska

Niskokaloryczna dieta hiszpańska nie jest dla osób o słabej woli, lecz zawarte są w niej wszystkie smaki.

Czytaj dalej...

Jak najlepiej dobrać przyprawy do mięsa?

Jest bardzo wiele rodzajów mięsa, począwszy od najbardziej popularnej w Polsce wieprzowiny czy drobiu, kończąc na mniej popularnej wołowinie, jagnięcinie lub cielęcinie.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi B

Osoby z grupą krwi B z pewnością nie wysiedzą w jednym miejscu i śmiało można je nazwać „obieżyświatem”. Lubią podróżować, a w szczególności nowe wyzwania.

Czytaj dalej...

Autor

Na talerzu

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

kurczak, pierś, piersi, pierś z kurczaka, pierś kurczaka, rosół, galaretka, przystawki, dieta, mięso, dietetyczne , dietetycznie, przekąski, kurczak z warzywami

Inne przepisy z Na talerzu

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.