Fit sałatka z brokułem, fetą i prażonym słonecznikiem

Fit sałatka z brokułem, fetą i prażonym słonecznikiem

Fit sałatka z brokułem, fetą i prażonym słonecznikiem

Przepis na : sałatka

Menu sylwestrowe już jest? Łatwo jest coś zaplanować, kiedy nie trzeba ograniczać kalorii. Wtedy wszystko właściwie będzie do tego menu pasowało. Ale kiedy kalorii powinno być mniej, trzeba trochę kombinować i odchudzać sprawdzone potrawy. Moja fit sałatka z brokułem jest idealna na danie główne, bądź trochę cięższą przekąskę. Dzięki dodatkowi kurczaka jest syta i smakuje zarówno dużym, jak i małym, kulinarnym testerom. Fit sałatka z brokułem – składniki brokuł – najlepiej dość spory bo to główn... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Matylda Gotuje

Warto przeczytać

Fit przepisy

Zbiór fit przepisów na każdą okazję : obiad, śniadanie, deser, czy kolację. Jeśli dbasz o linię, to zestawienie tych przepisów jest idealne dla Ciebie :-)

Czytaj dalej...

Sałatka z kurczakiem - 15 najlepszych przepisów

Sałatka z kurczakiem ma wielu swoich "wielbicieli", zarówno wśród tych, którzy dbają o linię, jak i wśród tych, którzy kalorii nie liczą.

Czytaj dalej...

Dieta zdrowa dla oczu

Oczy, to jeden z ważniejszych zmysłów, bez nich nie wiedzielibyśmy czy coś wygląda smakowicie. Dlatego powinniśmy o nie dbać!

Czytaj dalej...

Autor

Matylda GotujeMatylda Gotuje

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

przepisy fit, fit, brokuły, sałatki, sałatka, brokuł, feta, kurczak, sałatki z brokułów, sałatka z brokułami, słonecznik, sałatka z kurczakiem, przekąska, przekąski, ser feta, kokosowe, piersi, pierś, dietetyczna sałatka, sałatka dietetyczna, sałatka z fetą, dietetyczne , majonez, dietetycznie, niskokaloryczne, sałatka z majonezem, sałatka z prażonym słonecznikiem, sałatka z brokułami i słonecznikiem, przekąski na sylwestra, pierś kurczaka

Inne przepisy z Matylda Gotuje

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.