Ziołowy kurczak na parze z makaronem warzywnym

Ziołowy kurczak na parze z makaronem warzywnym

Ziołowy kurczak na parze z makaronem warzywnym

Przepis na : obiad

{"@context":"http:\/\/schema.org","@type":"Recipe","description":"Mocno zio\u0142owy kurczak na parze z makaronem warzywnym. Pomys\u0142 na makaron z warzyw, ju\u017c wykorzystywa\u0142em w innych przepisach i robi\u0105c kurczaka uzna\u0142em, \u017ce b\u0119dzie tu idealnie pasowa\u0142. Makaron jak i kurczak gotowany na parze jest lekki, soczysty i o wiele zdrowszy ni\u017c sma\u017cony. Ilo\u015b\u0107 przypraw mo\u017ce pocz\u0105tkowo przera\u017ca\u0107, jednak nie b\u00f3jcie si\u0119 zaszale\u0107.... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Kosą po patelni

Warto przeczytać

Najlepsza dieta na zimę

Nasza dieta podczas zimy powinna skupiać się nie tylko na tym, by zrzucić zbędne kilogramy, lecz także utrzymać odpowiednią odporność organizmu.

Czytaj dalej...

Jak najlepiej dobrać przyprawy do mięsa?

Jest bardzo wiele rodzajów mięsa, począwszy od najbardziej popularnej w Polsce wieprzowiny czy drobiu, kończąc na mniej popularnej wołowinie, jagnięcinie lub cielęcinie.

Czytaj dalej...

Dieta oczyszczająca warzywno-owocowa dr Dąbrowskiej

Jest to dieta warzywno-owocowa. Według dr Dąbrowskie głodówka organizmu pomaga w leczeniu różnych schorzeń.

Czytaj dalej...

Składniki E - sprawdź, co kryje się pod chemicznymi dodatkami do żywności

Chemiczne dodatki do żywności potocznie nazywane „składnikami E” zostały dopuszczone do użytku przez instytucje Unii Europejskiej i są one uznawane za bezpieczne i dozwolone do użycia.

Czytaj dalej...

Autor

Kosą po patelniKosą po patelni

Kosą po patelni? Czemu nie :) Jak człowiek nie potrafi gotować ale bardzo się stara to i tak coś kiedyś mu wyjdzie. Czasem bokiem czasem do przodu.

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

kurczak, makarony, makaron, marynaty, ziemniaki, cukinia, kurczak z makaronem, pierś kurczaka, pierś z kurczaka, piersi, pierś, sosy, kurczak z warzywami, obiad, makaron z patelni, kurczak z papryką , kurczak z czosnkiem, sos do kurczaka, pierś w marynacie, zdrowe obiady, makaron na obiad, pomysł na obiad

Inne przepisy z Kosą po patelni

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.