Sernik na zimno, gotowany

Sernik na zimno, gotowany

Sernik na zimno, gotowany

Przepis na : deser

{"@context":"http:\/\/schema.org","@type":"Recipe","description":"Sernik na zimno, gotowany z w\u0142asnor\u0119cznie robionego twaro\u017cku. Sernik pyszny, zawsze si\u0119 udaje, stary przepis z przed 40 lat, wi\u0119c dobry i sprawdzony. Ma kremow\u0105, ma\u015blan\u0105 konsystencj\u0119, lekko grudkowaty, ale tym si\u0119 akurat nie przejmujemy. Smak, bez por\u00f3wnania do sernik\u00f3w na zimno z serk\u00f3w i galaretek. Naprawd\u0119 musicie tego spr\u00f3bowa\u0107 bo to co\u015b wyj\u0105tkowego.","image":"https:\/\/kosapopatelni.pl\/wp-content\/uploads\/2018\/11\/sernik-gotowany.jpg","recipeIngredient":["2,5... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Kosą po patelni

Warto przeczytać

Ciasta na Święta Bożego Narodzenia

Ciasta na Święta Bożego Narodzenia to w ostatnich dniach bardzo często przeszukiwane hasło w Internecie.

Czytaj dalej...

Niskokaloryczna dieta hiszpańska

Niskokaloryczna dieta hiszpańska nie jest dla osób o słabej woli, lecz zawarte są w niej wszystkie smaki.

Czytaj dalej...

Dieta dla rzucających palenie

Od palenia tytoniu można się uzależnić tak samo jak od wielu innych rzeczy, gdyż przynosi to nam w pewnym sensie ulgę. Lecz oprócz tego jest wiele negatywnych efektów tego uzależnienia.

Czytaj dalej...

Jakich owoców nie powinno się ze sobą łączyć?

To, że zdrowa dieta powinna być bogata w duże ilości warzyw i owoców każdy z nas wie, lecz gdy nie jesteśmy specjalistami od zdrowia często nie mamy pojęcia, których produktów nie powinno się ze sobą łączyć.

Czytaj dalej...

Autor

Kosą po patelniKosą po patelni

Kosą po patelni? Czemu nie :) Jak człowiek nie potrafi gotować ale bardzo się stara to i tak coś kiedyś mu wyjdzie. Czasem bokiem czasem do przodu.

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

sernik, galaretka, herbatniki, sernik na zimno, serniki na zimno, biszkopt, ciasto, deser, desery, ciasto z galaretka, ciasto na zimno, deser z galaretka, sernik pieczony, sernik bez cukru, sernik bez pieczenia, bez pieczenia, ciasta z masa, ciasto na herbatnikach, ciasto bez pieczenia z galaretka, ciasta bez pieczenia, ciasto bez pieczenia

Inne przepisy z Kosą po patelni

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.