Sałatka z ryżu, sera i warzyw

Sałatka z ryżu, sera i warzyw

Sałatka z ryżu, sera i warzyw

Przepis na : sałatka

{"@context":"http:\/\/schema.org","@type":"Recipe","description":"Niezwykle prosta w konstrukcji sa\u0142atka z ry\u017cu, sera i warzyw, a konkretnie z groszku, papryki kukurydzy i oliwek. Banalne przygotowanie bo w zasadzie gotujemy ry\u017c, studzimy, dodajemy warzywa, pietruszk\u0119 i ser. skrapiamy oliw\u0105, przyprawiamy i gotowe. Podajemy na zimno, jako lekkie letnie danie np. na \u015bniadanie. Z rezerw\u0105 podszed\u0142em do tego, wydawa\u0142o mi si\u0119 za proste, jednak jest bardzo smaczne... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Kosą po patelni

Warto przeczytać

12 pysznych przepisów na sałatki na Święta

Poniżej znajdziecie zestawienie pysznych sałatek na Święta. 12 prostych i smacznych przepisów na sałatki wigilijne oraz na kolejne dni świąt.

Czytaj dalej...

Sałatki na Święta Bożego Narodzenia - najlepsze przepisy!

Święta Bożego Narodzeniu tuż tuż.. Tak więc większość z nas zastanawia się co przygotować na świąteczne menu.

Czytaj dalej...

Dieta Pegan - na czym polega?

Dieta Pegan inaczej Paleo-Vegan powstała z połączenia wegańskich zwyczajów i diety paleo, która opiera się na jedzeniu mięsa i ryb. Na czym to polega?

Czytaj dalej...

Dieta śródziemnomorska – przepis na długie i zdrowe życie

Średnia wieku mieszkańców Grecji, Włoch lub Hiszpanii jest wyższa, dlatego gdyż ich dieta opiera się w szczególności na rybach, warzywach i owocach morza.

Czytaj dalej...

Autor

Kosą po patelniKosą po patelni

Kosą po patelni? Czemu nie :) Jak człowiek nie potrafi gotować ale bardzo się stara to i tak coś kiedyś mu wyjdzie. Czasem bokiem czasem do przodu.

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

ryż, sałatka, sałatki, śniadania, ryż z warzywami, salatka z serem, sałatka z ryżem, sałatka z serem żółtym , przystawki, surówka, warzywa na patelnie, sałatka z ryżem i kukurydzą, lekkie sałatki

Inne przepisy z Kosą po patelni