Naleśnikowe rollsy z kurczakiem

Naleśnikowe rollsy z kurczakiem

Naleśnikowe rollsy z kurczakiem

Przepis na : obiad

{"@context":"http:\/\/schema.org","@type":"Recipe","description":"Idealna przek\u0105ska na imprez\u0119? Prosz\u0119 bardzo - nale\u015bnikowe rollsy z kurczakiem, serem feta i szpinakiem. Cz\u0119sto stosuj\u0119 takie rozwi\u0105zanie, bo wbijaj\u0105c w pokrojone kawa\u0142ki wyka\u0142aczki, jest \u0142atwe do jedzenia, a przy tym to do\u015b\u0107 syc\u0105ce danie i zdrowsze ni\u017c chipsy. Kurczak doskonale wsp\u00f3\u0142gra z serem i szpinakiem, a z dodatkiem czosnku i ga\u0142ki, tworzy wy\u015bmienity... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Kosą po patelni

Warto przeczytać

Jak najlepiej dobrać przyprawy do mięsa?

Jest bardzo wiele rodzajów mięsa, począwszy od najbardziej popularnej w Polsce wieprzowiny czy drobiu, kończąc na mniej popularnej wołowinie, jagnięcinie lub cielęcinie.

Czytaj dalej...

Dieta south beach – dieta podczas, której możesz jeść deser!

Dieta ta nie polega na zbytecznym głodzeniu się. Osoby na tej diecie mogą jeść nawet desery a zbędne kilogramy i tak lecą w dół.

Czytaj dalej...

Sałatka z kurczakiem - 15 najlepszych przepisów

Sałatka z kurczakiem ma wielu swoich "wielbicieli", zarówno wśród tych, którzy dbają o linię, jak i wśród tych, którzy kalorii nie liczą.

Czytaj dalej...

Zdrowe odżywianie - zdrowe warzywa

Te warzywa są dla naszego organizmu bardzo wartościowe!

Czytaj dalej...

Autor

Kosą po patelniKosą po patelni

Kosą po patelni? Czemu nie :) Jak człowiek nie potrafi gotować ale bardzo się stara to i tak coś kiedyś mu wyjdzie. Czasem bokiem czasem do przodu.

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

kurczak, feta, szpinak, naleśnik, ciasto, ser feta, udka z kurczaka, dania obiadowe, sosy, udka , impreza, tortilla, przekąski, przekąska, dania z kurczakiem, przekąski na impreze, przekąska na imprezę, przystawki, obiad, naleśniki, ciasta z masa, tortilla z kurczakiem, kurczak w zalewie, jajka z farszem, przekąski na ciepło, ciasto naleśnikowe, łatwe ciasto, ciasto na naleśniki

Inne przepisy z Kosą po patelni