Pieczona flądra z koperkiem i czosnkiem. / Baked plaice with dill and garlic.

24
 • Pieczona flądra z koperkiem i czosnkiem. / Baked plaice with dill and garlic.
 • Pieczona flądra z koperkiem i czosnkiem. / Baked plaice with dill and garlic.

  Ryba w najprostszym wydaniu :) do przygotowania w 15 minut, jest  pyszna :) Smakuje czosnkiem i koperkiem :)  Idealna gdy nie masz za wiele w lodówce a chcesz zjeść coś zdrowego i smacznego :)  Fish in the simplest way :) to prepare in 15 minutes, it tastes delicious - garlic and dill :)  Perfect if you don't have much in the fridge and you want to eat something healthy and tasty :) Składniki :  * 2 filety z flądry,  * 2 ząbki  czosnku, przeciśnięte przez praskę / drobno ... Czytaj dalej na blogu Jusia gotuje


  Tematycznie do tego przepisu

  • Najlepsza dieta na zimę
   Najlepsza dieta na zimę

   Nasza dieta podczas zimy powinna skupiać się nie tylko na tym, by zrzucić zbędne kilogramy, lecz także utrzymać odpowiednią odporność organizmu.

  • Dieta dla rzucających palenie
   Dieta dla rzucających palenie

   Od palenia tytoniu można się uzależnić tak samo jak od wielu innych rzeczy, gdyż przynosi to nam w pewnym sensie ulgę. Lecz oprócz tego jest wiele negatywnych efektów tego uzależnienia.

  • 15 przepisów na karpia
   15 przepisów na karpia

   15 pysznych przepisów na świątecznego karpia

  • Jak przygotować karpia na Wigilię?
   Jak przygotować karpia na Wigilię?

   Karp jest to tradycyjna świąteczna polska potrawa. W obecnych czasach odchodzi się od tradycyjnych polskich potraw, gdyż według religii w wigilię już nie obowiązuje post.

  Inne przepisy z Jusia gotuje

  Dodaj komentarz