Ziemniaki paprykowe z blachy

Ziemniaki paprykowe z blachy

Ziemniaki paprykowe z blachy

            Sprawdzony przepis na banalnie proste ziemniaki z piekarnika . Pikantne pieczone ziemniaki, doskonale się sprawdzą na codzienny obiad, a także i od święta. Idealnie pasują do nich buraczki słodko - kwaśne z jabłkiem. Ziemniaki są bez soli, a więc coś co się nazywa dobra dieta. Pomysł podrzucił mi znów pewien kreatywny Student, dla którego nawet ''Pan Tadeusz'' czy pandemia są źródłem inspiracji kulinarnych. Chyba się starzeję, aż takiej wyobraźni nie mam. 😏😁  Wystar... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Dieta moja pasja

Warto przeczytać

Składniki E - sprawdź, co kryje się pod chemicznymi dodatkami do żywności

Chemiczne dodatki do żywności potocznie nazywane „składnikami E” zostały dopuszczone do użytku przez instytucje Unii Europejskiej i są one uznawane za bezpieczne i dozwolone do użycia.

Czytaj dalej...

Zdrowe odżywianie - zdrowe warzywa

Te warzywa są dla naszego organizmu bardzo wartościowe!

Czytaj dalej...

Autor

Elżbieta DziurkowskaElżbieta Dziurkowska

Zaczęło się bardzo niewinnie, od spisywania przepisów. Z czasem nabrało rozpędu i ze skromnej pasji zmieniło się w pełen etat. Zauważona przez innych, nie tylko mogę się spełniać i samorealizować, ale także rozwijać.Nigdy nie jest za późno aby zacząć coś nowego, aby się uczyć , aby obrać nowy kierunek. Mała pasja , często staje się początkiem drogi do spełnienia marzeń.

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

ziemniaki, dieta, pieczone ziemniaki, buraczki, obiad, sos czosnkowy, jabłka, bez pieczenia

Inne przepisy z Dieta moja pasja

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.