Ulubione mojego syna

Ulubione  mojego syna

Ulubione mojego syna

Jest to jeden z najlepszych i najładniejszych serników, jakie miałam okazję próbować. Przepis przywiozłam od znajomych z Mazur. Proste wykonanie i krótka lista składników, to kolejny atut tego ciasta. kg dobrego naturalnego serka 200 g śmietany 18 % 100 g białej czekolady 100 g mlecznej czekolady 2 łyżki żelatyny 0,5 szklanki mleka 2 - 3 łyżki cukru Oraz: 150 g masła 2 opakowania ciemnych markiz około 250 - 270 g Żelatynę zalewamy mlekiem, odstawiamy aby namokła. Tortownicę ( 20 cm) smarujemy masłem. Ciastka miksuj... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Dieta moja pasja

Warto przeczytać

Ciasta na Święta Bożego Narodzenia

Ciasta na Święta Bożego Narodzenia to w ostatnich dniach bardzo często przeszukiwane hasło w Internecie.

Czytaj dalej...

Ciasta na Wielkanoc. Najlepsze przepisy!

Wielkanoc tuż tuż, więc przygotowaliśmy dla Was przepisy na najlepsze ciasta, które na pewno zasmakują Wam i Waszym domownikom.

Czytaj dalej...

Idealne ciasto drożdżowe

Co zrobić aby ciasto drożdżowe było idealne?

Czytaj dalej...

Autor

Elżbieta DziurkowskaElżbieta Dziurkowska

Zaczęło się bardzo niewinnie, od spisywania przepisów. Z czasem nabrało rozpędu i ze skromnej pasji zmieniło się w pełen etat. Zauważona przez innych, nie tylko mogę się spełniać i samorealizować, ale także rozwijać.Nigdy nie jest za późno aby zacząć coś nowego, aby się uczyć , aby obrać nowy kierunek. Mała pasja , często staje się początkiem drogi do spełnienia marzeń.

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

ciasto, ciasteczka, sernik, ciasto bez pieczenia

Inne przepisy z Dieta moja pasja

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.