Smaczne kotlety drobiowe z kością, czyli Pożarskiego cd.

Smaczne kotlety drobiowe z kością, czyli Pożarskiego cd.

Smaczne kotlety drobiowe z kością, czyli Pożarskiego cd.

Przepis na : obiad

   Były kotlety pożarskie lub Pożarskiego, jakimi ugoszczono cara w Torżku, które do dziś są bardzo popularne. Dziś mamy ten komfort, że możemy je sobie zrobić z mięsa dobrej jakości. Podobno za czasów gdy w sklepach królował ocet, robiono je ze wszystkiego, nie koniecznie tylko z mięsa. Była też niema komedia " Krojczy z Torżka'', ciekawa jestem z czego jeszcze owo miasto słynie? 🤔 Jedno jest pewne, choć kotlety powstały na potrzebę chwili, a może ze strachu? Przetrwały do dziś i choć mają wiele wa... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Dieta moja pasja

Warto przeczytać

Jak najlepiej dobrać przyprawy do mięsa?

Jest bardzo wiele rodzajów mięsa, począwszy od najbardziej popularnej w Polsce wieprzowiny czy drobiu, kończąc na mniej popularnej wołowinie, jagnięcinie lub cielęcinie.

Czytaj dalej...

Jak zrobić idealnego schabowego?

Można rzec, że jest to najpopularniejsze danie polskiej kuchni, lecz nie każdy potrafi go przyrządzić tak by zapierał dech w piersiach.

Czytaj dalej...

Sałatka z kurczakiem - 15 najlepszych przepisów

Sałatka z kurczakiem ma wielu swoich "wielbicieli", zarówno wśród tych, którzy dbają o linię, jak i wśród tych, którzy kalorii nie liczą.

Czytaj dalej...

Autor

Elżbieta DziurkowskaElżbieta Dziurkowska

Zaczęło się bardzo niewinnie, od spisywania przepisów. Z czasem nabrało rozpędu i ze skromnej pasji zmieniło się w pełen etat. Zauważona przez innych, nie tylko mogę się spełniać i samorealizować, ale także rozwijać.Nigdy nie jest za późno aby zacząć coś nowego, aby się uczyć , aby obrać nowy kierunek. Mała pasja , często staje się początkiem drogi do spełnienia marzeń.

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

kotlety, kotlet, tarta, mięso, dieta, bułki, kurczak, mielone, rosół, udka , pierś, ziemniaki, obiad, kotlety mielone, mięso mielone, udka z kurczaka, pierś z kurczaka, pierś kurczaka

Inne przepisy z Dieta moja pasja

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.