Śledzie po tatarsku

Śledzie po tatarsku

Śledzie po tatarsku

Przepis na : sałatka

                  Korniszon, grzybki marynowane, majonez domowy i kawał pysznego śledzia , czyli klasyczne śledzie po tatarsku. Kiedyś ta sałatka bardzo często gościła w moim domu. Szwagier zawsze mawiał...Ela takich śledzi po tatarsku jak ty nikt nie robi. . W naszej diecie wciąż za mało jest ryb, zwłaszcza ryby morskie są niedoceniane. Wzbogaćmy menu tym co najlepsze. Te niepozorne rybki dają nam wiele możliwości. Prosta przekąska , doskonała propozycja nie tylko... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Dieta moja pasja

Warto przeczytać

Ciasta na Święta Bożego Narodzenia

Ciasta na Święta Bożego Narodzenia to w ostatnich dniach bardzo często przeszukiwane hasło w Internecie.

Czytaj dalej...

Halloween najlepsze przepisy!

Święto Halloween pojawiło się w naszym kraju w latach 90-tych, jednak dopiero od kilku lat cieszy się sporą popularnością.

Czytaj dalej...

21 najlepszych przepisów na śledzie na Święta, Sylwestra i Karnawał

Z czym nam kojarzą się śledzie? Oczywiście ze świętami czy sylwestrem. Pod koniec grudnia większość polskich rodzin je przygotowuje i się nimi zajada.

Czytaj dalej...

12 pysznych przepisów na sałatki na Święta

Poniżej znajdziecie zestawienie pysznych sałatek na Święta. 12 prostych i smacznych przepisów na sałatki wigilijne oraz na kolejne dni świąt.

Czytaj dalej...

Autor

Elżbieta DziurkowskaElżbieta Dziurkowska

Zaczęło się bardzo niewinnie, od spisywania przepisów. Z czasem nabrało rozpędu i ze skromnej pasji zmieniło się w pełen etat. Zauważona przez innych, nie tylko mogę się spełniać i samorealizować, ale także rozwijać.Nigdy nie jest za późno aby zacząć coś nowego, aby się uczyć , aby obrać nowy kierunek. Mała pasja , często staje się początkiem drogi do spełnienia marzeń.

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

śledź, dieta, ryby, przekąski, sałatka, sałatki, pieczarki, sałatka śledziowa, sałatka ze śledziem

Inne przepisy z Dieta moja pasja

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.