Pizza w 10 minut

Pizza w 10 minut

Pizza w 10 minut

Kiedyś zostałam poczęstowana taką pizzą. Była smaczna, ale jakaś inna,  intrygował mnie spód. Z czego on jest, taki inny, cienki, nietypowy?  Nim zdążyłam zapytać usłyszałam... Jak ci smakuje pizza na naleśnikach? Zaskoczenie ogromne. 3 naleśniki jajko żółty ser pomidor sos pomidorowy lub keczup suszona bazylia kilka listków świeżej  -//- ulubione dodatki Piekarnik ustawiamy  200 stopni. Przepis na jedną pizzę wielkości naleśnika. Na spodzie od tortownicy lub blasze piekarnikowej układamy nal... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Dieta moja pasja

Warto przeczytać

Halloween najlepsze przepisy!

Święto Halloween pojawiło się w naszym kraju w latach 90-tych, jednak dopiero od kilku lat cieszy się sporą popularnością.

Czytaj dalej...

Szybkie przekąski na Sylwestra. Szybkie przekąski na imprezę.

Nie ma nic lepszego na każdej domowej imprezie, jak szybkie przekąski. Minimum wysiłku, a maximum smaku, to główna ich zaleta.

Czytaj dalej...

Wszystko co powinieneś wiedzieć o idealnym cieście do pizzy

Pizza jest to potrawa z kuchni włoskiej, zwyczajowo używa się ciasta drożdżowego, smaruje sosem pomidorowym i sypie się tartą mozzarellą i ziołami, całość następnie piecze się w nagrzanym mocno piecu.

Czytaj dalej...

12 pysznych przekąsek na sylwestra

Najpyszniejsze przekąski na sylwestra, wybrane pod względem liczby przekierowań na przepis docelowy.

Czytaj dalej...

Autor

Elżbieta DziurkowskaElżbieta Dziurkowska

Zaczęło się bardzo niewinnie, od spisywania przepisów. Z czasem nabrało rozpędu i ze skromnej pasji zmieniło się w pełen etat. Zauważona przez innych, nie tylko mogę się spełniać i samorealizować, ale także rozwijać.Nigdy nie jest za późno aby zacząć coś nowego, aby się uczyć , aby obrać nowy kierunek. Mała pasja , często staje się początkiem drogi do spełnienia marzeń.

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

naleśniki, naleśnik, ciasto na pizze, obiad, przekąski

Inne przepisy z Dieta moja pasja

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.