Najprostsza pizza amerykańska

Najprostsza pizza amerykańska

Najprostsza pizza amerykańska

Pizza amerykańska, jest potrawą bardzo szybką i łatwą w wykonaniu. Bez drożdży i spulchniaczy, mieszasz, wylewasz, dodajesz co lubisz , czekasz 15 minut, a później zostało najlepsze... Ciasto: 2 jajka 4 łyżki śmietany 18 % 9 łyżek z brzuszkiem mąki 4 łyżki majonezu 1/3 łyżeczki soli łyżka suszonej bazylii ulubione dodatki    Składniki na ciasto  mieszamy razem aż powstanie jednolita masa. Wylewamy na dużą patelnię, na wierzchu układamy to co lubimy, albo co akurat  mamy w lodówce, przykrywamy... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Dieta moja pasja

Warto przeczytać

Wszystko co powinieneś wiedzieć o idealnym cieście do pizzy

Pizza jest to potrawa z kuchni włoskiej, zwyczajowo używa się ciasta drożdżowego, smaruje sosem pomidorowym i sypie się tartą mozzarellą i ziołami, całość następnie piecze się w nagrzanym mocno piecu.

Czytaj dalej...

Autor

Elżbieta DziurkowskaElżbieta Dziurkowska

Zaczęło się bardzo niewinnie, od spisywania przepisów. Z czasem nabrało rozpędu i ze skromnej pasji zmieniło się w pełen etat. Zauważona przez innych, nie tylko mogę się spełniać i samorealizować, ale także rozwijać.Nigdy nie jest za późno aby zacząć coś nowego, aby się uczyć , aby obrać nowy kierunek. Mała pasja , często staje się początkiem drogi do spełnienia marzeń.

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

dieta, ciasto na pizze, ciasto, szybkie ciasto, pizza na patelnie

Inne przepisy z Dieta moja pasja

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.