Mielonka drobiowo - wieprzowa czyli domowa wędlina, którą warto zrobić.

Mielonka drobiowo - wieprzowa czyli domowa wędlina, którą warto zrobić.

Mielonka drobiowo - wieprzowa czyli domowa wędlina, którą warto zrobić.

Szeroka gama dostępnych wędlin, raczej nie zachęca do brudzenia się w robienie własnych. Jednak gdy się spojrzy na skład tych ''rarytasów'', można przecierać oczy ze zdumienia. Ponieważ bogactwo składu może przyprawić o zawrót głowy. Dmitrij Mendelejew, byłby zachwycony tym składem. On  nie tylko powinien nas zniechęcić, ale uruchomić naszą wyobraźnię, która powinna zadać pytanie...co później? Jak to się na nas odbije, a raczej zemści w przyszłości? 2 kg łopatki wieprzowej kg udek kurczaka 300 - 400 g sło... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Dieta moja pasja

Warto przeczytać

Jak najlepiej dobrać przyprawy do mięsa?

Jest bardzo wiele rodzajów mięsa, począwszy od najbardziej popularnej w Polsce wieprzowiny czy drobiu, kończąc na mniej popularnej wołowinie, jagnięcinie lub cielęcinie.

Czytaj dalej...

Sałatka z kurczakiem - 15 najlepszych przepisów

Sałatka z kurczakiem ma wielu swoich "wielbicieli", zarówno wśród tych, którzy dbają o linię, jak i wśród tych, którzy kalorii nie liczą.

Czytaj dalej...

Autor

Elżbieta DziurkowskaElżbieta Dziurkowska

Zaczęło się bardzo niewinnie, od spisywania przepisów. Z czasem nabrało rozpędu i ze skromnej pasji zmieniło się w pełen etat. Zauważona przez innych, nie tylko mogę się spełniać i samorealizować, ale także rozwijać.Nigdy nie jest za późno aby zacząć coś nowego, aby się uczyć , aby obrać nowy kierunek. Mała pasja , często staje się początkiem drogi do spełnienia marzeń.

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

mięso, dieta, mielone, kurczak, mięso mielone, udka z kurczaka, udka , kiełbasa, kurczak z czosnkiem, kiełbasa w słoikach

Inne przepisy z Dieta moja pasja