Grzyby na 3 sposoby marynowane

Grzyby na 3 sposoby marynowane

Grzyby na 3 sposoby marynowane

              Sezon grzybowy odtrąbiono, kto odwiedził las ma swoją kolekcję grzybów i swój ulubiony na nie patent. Ja bardzo długo miałam jeden ulubiony sposób na grzyby czyli z octu. Mogłam je jeść do wszystkiego , do obiadu , kanapek, same i dodawałam do czego się dało. A sałatki już obowiązkowo musiały zawierać ten cudowny dodatek.  Bywały lata, że miałam po 200 słoików. 😱 Nie licząc woreczków płóciennych z suszonymi.  Dziś ta liczba mnie przeraża. Na szcz... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Dieta moja pasja

Warto przeczytać

Wszystko o przetworach – czyli jak pasteryzować słoiki a potem je przechowywa

Znany od bardzo dawna sposób pasteryzacji niektórych produktów w szczelnie zamkniętym szklanym słoiki jest najlepszym sposobem na przedłużenie ich czasu do spożycia.

Czytaj dalej...

Autor

Elżbieta DziurkowskaElżbieta Dziurkowska

Zaczęło się bardzo niewinnie, od spisywania przepisów. Z czasem nabrało rozpędu i ze skromnej pasji zmieniło się w pełen etat. Zauważona przez innych, nie tylko mogę się spełniać i samorealizować, ale także rozwijać.Nigdy nie jest za późno aby zacząć coś nowego, aby się uczyć , aby obrać nowy kierunek. Mała pasja , często staje się początkiem drogi do spełnienia marzeń.

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

sałatka

Inne przepisy z Dieta moja pasja

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.