Grzyby marynowane - najlepszy przepis

Grzyby marynowane - najlepszy przepis

Grzyby marynowane - najlepszy przepis

            Niezawodny sposób na świetne podgrzybki, maślaki i prawdziwki czyli grzyby marynowane - najlepszy przepis . Od wielu lat trzymam się tego samego zestawu składników i zawsze wychodzą tak samo pyszne. Leśne grzyby marynowane w occie, to zdecydowanie moje smaki. To też bez wątpienia klasyka naszej kuchni i ulubiony dodatek do "czegoś mocniejszego" . 😉 Świetnie też komponują się pieczonymi mięsami oraz doskonale uzupełniają smak sałatek.  Grzybki według tego przepisu ... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Dieta moja pasja

Warto przeczytać

Wszystko o przetworach – czyli jak pasteryzować słoiki a potem je przechowywa

Znany od bardzo dawna sposób pasteryzacji niektórych produktów w szczelnie zamkniętym szklanym słoiki jest najlepszym sposobem na przedłużenie ich czasu do spożycia.

Czytaj dalej...

Autor

Elżbieta DziurkowskaElżbieta Dziurkowska

Zaczęło się bardzo niewinnie, od spisywania przepisów. Z czasem nabrało rozpędu i ze skromnej pasji zmieniło się w pełen etat. Zauważona przez innych, nie tylko mogę się spełniać i samorealizować, ale także rozwijać.Nigdy nie jest za późno aby zacząć coś nowego, aby się uczyć , aby obrać nowy kierunek. Mała pasja , często staje się początkiem drogi do spełnienia marzeń.

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

grzyby, dieta, sałatka, sałatki, przetwory, bez pieczenia

Inne przepisy z Dieta moja pasja

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.