Dorsz i pieczone ziemniaki, czyli pomysł na smaczny, prosty obiad.

12
 • Dorsz i pieczone ziemniaki, czyli pomysł na smaczny, prosty obiad.
 • Dorsz i pieczone ziemniaki, czyli pomysł na smaczny, prosty obiad.

  Przepis na : obiad

  Nigdy nie byłam specjalną fanką ryb ( choć ostatnio mi się zmienia), jeszcze te morskie jadałam sporadycznie, ale już te  ze słodkiej wody vel hodowlane, ciężko przechodzą mi przez gardło. Wiele osób próbowało mnie przekonać, twierdzili, że ich ryba jest wyjątkowa i na pewno nie wyczuję, tego charakterystycznego smaczku, a jednak.... Raz więcej, raz mniej czuję smak kałuży, nic na to nie poradzę, że jestem taka wybredna zgaga.😊 Dlatego dziś pomysł na prosty, smaczny i dość szybki obiad, z dorszem w roli ... Czytaj dalej na blogu Dieta moja pasja


  Tematycznie do tego przepisu

  • Najlepsza dieta na zimę
   Najlepsza dieta na zimę

   Nasza dieta podczas zimy powinna skupiać się nie tylko na tym, by zrzucić zbędne kilogramy, lecz także utrzymać odpowiednią odporność organizmu.

  • Dieta dla rzucających palenie
   Dieta dla rzucających palenie

   Od palenia tytoniu można się uzależnić tak samo jak od wielu innych rzeczy, gdyż przynosi to nam w pewnym sensie ulgę. Lecz oprócz tego jest wiele negatywnych efektów tego uzależnienia.

  • 15 przepisów na karpia
   15 przepisów na karpia

   15 pysznych przepisów na świątecznego karpia

  • Jak przygotować karpia na Wigilię?
   Jak przygotować karpia na Wigilię?

   Karp jest to tradycyjna świąteczna polska potrawa. W obecnych czasach odchodzi się od tradycyjnych polskich potraw, gdyż według religii w wigilię już nie obowiązuje post.

  Inne przepisy z Dieta moja pasja

  Dodaj komentarz