Dorsz i pieczone ziemniaki, czyli pomysł na smaczny, prosty obiad.

Dorsz i pieczone ziemniaki, czyli pomysł na smaczny, prosty obiad.

Dorsz i pieczone ziemniaki, czyli pomysł na smaczny, prosty obiad.

Przepis na : obiad

Nigdy nie byłam specjalną fanką ryb ( choć ostatnio mi się zmienia), jeszcze te morskie jadałam sporadycznie, ale już te  ze słodkiej wody vel hodowlane, ciężko przechodzą mi przez gardło. Wiele osób próbowało mnie przekonać, twierdzili, że ich ryba jest wyjątkowa i na pewno nie wyczuję, tego charakterystycznego smaczku, a jednak.... Raz więcej, raz mniej czuję smak kałuży, nic na to nie poradzę, że jestem taka wybredna zgaga.😊 Dlatego dziś pomysł na prosty, smaczny i dość szybki obiad, z dorszem w roli ... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Dieta moja pasja

Warto przeczytać

Najlepsza dieta na zimę

Nasza dieta podczas zimy powinna skupiać się nie tylko na tym, by zrzucić zbędne kilogramy, lecz także utrzymać odpowiednią odporność organizmu.

Czytaj dalej...

Dieta dla rzucających palenie

Od palenia tytoniu można się uzależnić tak samo jak od wielu innych rzeczy, gdyż przynosi to nam w pewnym sensie ulgę. Lecz oprócz tego jest wiele negatywnych efektów tego uzależnienia.

Czytaj dalej...

15 przepisów na karpia

15 pysznych przepisów na świątecznego karpia

Czytaj dalej...

Jak przygotować karpia na Wigilię?

Karp jest to tradycyjna świąteczna polska potrawa. W obecnych czasach odchodzi się od tradycyjnych polskich potraw, gdyż według religii w wigilię już nie obowiązuje post.

Czytaj dalej...

Autor

Elżbieta DziurkowskaElżbieta Dziurkowska

Zaczęło się bardzo niewinnie, od spisywania przepisów. Z czasem nabrało rozpędu i ze skromnej pasji zmieniło się w pełen etat. Zauważona przez innych, nie tylko mogę się spełniać i samorealizować, ale także rozwijać.Nigdy nie jest za późno aby zacząć coś nowego, aby się uczyć , aby obrać nowy kierunek. Mała pasja , często staje się początkiem drogi do spełnienia marzeń.

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

ryby, ryba, dieta, tarta, bułki, ziemniaki, dorsz, obiad, szybki obiad, obiad na szybko, mięso, pieczone ziemniaki, bez pieczenia, tarta na słodko

Inne przepisy z Dieta moja pasja