Ciasto metrowiec - przepis

Ciasto metrowiec - przepis

Ciasto metrowiec - przepis

Przepis na : deser

          Metrowiec klasyczny przepis na ciasto przekładane kremem lub masą maślaną z kaszą manną. Pyszne dwukolorowe ciasto krojone po skosie towarzyszy nam od bardzo dawna. Metrowiec pierwszy raz spotkałam w domu koleżanki, chodząc jeszcze do szkoły podstawowej. To był piękny, wręcz idealny wypiek.  Ciasto kakaowo - waniliowe, pyszny krem mleczny, delikatna polewa , a na wierzchu dekoracja z pokruszonych orzechów włoskich. Bardzo mi się podobała jego nazwa, metrowiec! Wracałam do domu... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Dieta moja pasja

Warto przeczytać

Ciasto „Trzy Szklanki”. Każdy Kawałek Rozpływa Się W Ustach. Genialnie Prosty I Szybki Przepis.

Przepisów jest bardzo wiele, w każdym domu króluje inne ciasto. Chciałabym przedstawić wam przepis na ciasto, które bardzo często nazywa się Trzy szklanki. Ciasto jest bardzo proste i pyszne, a przepis prosty, nawet amator cukierniczy sobie z nim poradzi.

Czytaj dalej...

Ciasta na Święta Bożego Narodzenia

Ciasta na Święta Bożego Narodzenia to w ostatnich dniach bardzo często przeszukiwane hasło w Internecie.

Czytaj dalej...

Ciasta na Wielkanoc. Najlepsze przepisy!

Wielkanoc tuż tuż, więc przygotowaliśmy dla Was przepisy na najlepsze ciasta, które na pewno zasmakują Wam i Waszym domownikom.

Czytaj dalej...

Idealne ciasto drożdżowe

Co zrobić aby ciasto drożdżowe było idealne?

Czytaj dalej...

Autor

Elżbieta DziurkowskaElżbieta Dziurkowska

Zaczęło się bardzo niewinnie, od spisywania przepisów. Z czasem nabrało rozpędu i ze skromnej pasji zmieniło się w pełen etat. Zauważona przez innych, nie tylko mogę się spełniać i samorealizować, ale także rozwijać.Nigdy nie jest za późno aby zacząć coś nowego, aby się uczyć , aby obrać nowy kierunek. Mała pasja , często staje się początkiem drogi do spełnienia marzeń.

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

ciasto, sernik

Inne przepisy z Dieta moja pasja

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.